O nas

Jako właściciele i przyjaciele czworonogów ogromną wagę przywiązujemy do żywienia swoich pupili.

 • Początek (jak to się zaczęło)

  Beskid Żywiecki, jeden z najczystszych rejonów Polski, piękne lasy, natura w czystej postaci... wśród takich krajobrazów codzienne spacery ze zwierzętami domowy to prawdziwa przyjemność. Człowiek i zwierze – cisza, zwolnienie tempa codziennej gonitwy, odcięcie od rzeczywistości, piękno przyrody.
  To w tym miejscu swój początek ma przepis na długie i zdrowe życie Twojego pupila...

 • Pasja

  Jesteśmy grupą przyjaciół – hodowców, pasjonatów zwierząt, od lat koty i psy towarzyszą nam w codziennym życiu. Jako właściciele i przyjaciele czworonogów ogromną wagę przywiązujemy do żywienia swoich pupili. Rozwój rynku zoologicznego w ostatnich latach dał nam do zrozumienia jak bardzo wzrosła świadomość w zakresie żywienia zwierząt, ale także potrzeby odpowiedzialnych opiekunów.

 • Idea

  W trosce o zdrowe i długie życie naszych przyjaciół dążymy do zagwarantowania im wszystkiego co najlepsze. Ta potrzeba rodziła w nas coraz częstsze pytanie:
  Jeśli wybieramy pupilowi karmę, tak jak dla siebie jedzenie, to dlaczego analogicznie nie mielibyśmy zapewnić mu odpowiedniej wody, skoro sobie takową kupujemy?

  Woda jaka jest – każdy widzi. Na pierwszy rzut oka, każda woda wygląda dobrze, ale zajrzyjmy w głąb. Początkowo chodziło głównie o podanie czworonogowi wody, która nie będzie dla niego szkodliwa, jak woda kranowa. Nie mogliśmy mu podać „ludzkiej” wody mineralnej, ponieważ zawarte w niej minerały obciążają nerki. Wychodzimy z założenia, że zdrowie jest najważniejsze, a kluczem do niego jest właściwe żywienie i nawadnianie. Potrzeba takiej wody, która pomoże ustrzec nasze zwierzęta przed chorobami spowodowanym spożywaniem związków chemicznych zawartych w wodzie kranowej czy innej z niepewnego źródła, jaki i konieczność dbania o doskonała formę naszych zwierząt skierowała nasze działania na przygotowanie produktu Premium, który spełni nasze oczekiwania.

  I tutaj powstała idea, myśl przewodnia która pozwoli zapewnić długie i zdrowe życie nie tylko naszym pupilom, ale wszystkim domowym czworonogom świata...

  Woda Aqua Pro Animale

Jesteś tym, co pijesz!
Twój pupil także.

Zdrowie i życie

Ta krystalicznie czysta źródlana woda jest idealnym uzupełnieniem diety dla psa i kota. Wydobywana z górskiego źródła szczelinowego "Ceretnik", które jest usytuowane w jednym z najczystszych regionów Polski, w sercu lasu w Beskidzie Żywieckim. Aqua Pro Animale jest idealna dla każdego pupila, nie obciąża nerek oraz wspaniale smakuje. Woda dla psa została wzbogacona o dodatek aceroli, która wzmacnia odporność; woda dla kota natomiast w taurynę, która działa dobroczynnie na układ wzrostu i układ nerwowy, wspomaga pracę serca i wzroku oraz w kocimiętkę, która stymuluje działanie układu trawiennego i wspomaga pracę nerek i wątroby. Picie wody jest jednym z najbardziej potrzebnych działań, służących do życia w dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Bez niej nie ma życia.

Wzbogacenie wody Aqua Pro Animale o składniki sprzyjające zdrowiu Twojego zwierzaka daje nam produkt idealny i wszechstronny.

Woda dla psa

Woda źródlana niegazowana dla psa

Dowiedz się więcej

Woda dla kota

Woda źródlana niegazowana dla kota

Dowiedz się więcej